Uživatel: nepřihlášen     Položek v košíku: 0

Výživový program Fitmin

Výživový program Fitmin pro psy

Filozofií výživového programu Fitmin pro psy je dát zvířatům nejen to co jim chutná, ale i to, co je pro ně opravdu dobré. Celý sortiment tvoří tři základní větve, pilíře na kterých stojí nejen program Fitmin, ale také správná a zdravá výživa každého psa - krmiva, výživové doplňky a pochoutky.

Kompletní krmiva

Všechna kompletní krmiva FITMIN zařazená do Výživového programu pro psy jsou po kvalitativní stránce shodná. To znamená, že mají stejné surovinové složení a chutnost. Jednotlivá krmiva se liší až v podílu jednotlivých surovin, aby bylo možné zohlednit zvýšenou nebo sníženou potřebu živin a energie vzhledem k věku, plemeni a změně aktivity psa. Tato jednotná koncepce zajišťuje bezproblémový přechod z jednoho krmiva na druhé napříč celým programem.

Výživové doplňky

Přes vyváženost kompletních krmiv se v životě psa mohou vyskytnout situace, kdy má zvýšenou potřebu některých látek. Řada doplňků Fitmin poskytuje chovatelům psů možnost naplnit aktuální potřebu svého psa v oblasti vitamínů a stopových prvků v okamžiku, kdy pes není tak úplně ve své kůži, ale ještě nemáme pocit, že je nutný odborný zásah veterináře. Zároveň je řada doplňků Fitmin i pomocníkem veterinárního lékaře, který ji může používat v rámci prevence nebo jako prostředek přirozené aktivace organizmu.

Výživový program Fitmin pro koně

Fitmin přináší do oblasti výživy koní nový pohled. První částí programu je stavebnicový systém, který spolu se statkovými krmivy dodá vše, co zvíře potřebuje, s ohledem na věk, kategorii nebo intenzitu zátěže. Druhá část programu je tvořena speciálně sestavenými doplňky určenými k přirozenému řešení některých problémů koní, ještě před návštěvou veterináře. Třetí částí jsou pochoutky sestavené v souladu s filozofií celého systému.

Stavebnicový systém

Výživa jednotlivých kategorií koní je velmi specifická. Na sestavení kompletního krmiva pro koně tak, aby získal bílkoviny, energii, minerální látky a vitaminy v optimálním poměru, nám nestačí pouze seno a oves, ale krmná dávka se musí skládat z různých komponent. Vývojové a chovatelské centrum Fitmin vyvinulo jedinečný stavebnicový systém výživy koní, který právě umožňuje doplnit krmnou dávku sestavenou ze sena a ovsa o produkty systému, jež reprezentují bílkovinnou, energetickou, minerální a vitaminovou část, a připravit tak ideální kompletní krmivo pro konkrétního koně. Tento originální systém výživy koní je garantován světovými experty z Kentucky Equine Research.

Výživové doplňky

Přes vyváženost krmné dávky se v životě koně mohou vyskytnout situace, kdy má zvýšenou potřebu některých složek potravy. Řada doplňků Fitmin poskytuje chovatelům koní možnost naplnit aktuální potřebu svého koně v oblasti vitaminů, stopových prvků a dalších specifických látek. Zároveň je řada doplňků Fitmin i pomocníkem veterinárního lékaře, který ji může používat v rámci prevence nebo jako prostředek přirozené aktivace organismu.

VYHLEDÁVÁNÍ

AKČNÍ SLEVY

Fitmin Mini Puppy
Fitmin Mini Puppy
3 kg za 0,- Kč