Uživatel: nepřihlášen     Položek v košíku: 0

Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky platí výhradně pro dodávky zboží objednaného prostřednictvím internetových stránek www.granule-krmivo.cz. Kupující objednáním zboží potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a souhlasí s nimi.

Objednávka se pro kupujícího stává závaznou v momentě jejího potvrzení prodávajícím. Pro uskutečnění objednávky je kupující povinen vyplnit všechny potřebné údaje v registračním formuláři a jeho odesláním se zaregistrovat.

Zboží je doručováno na dodací adresu uvedenou ve formuláři. Dodací adresa musí být na území ČR. Dle způsobu dopravy zvoleného v objednávce provede kupující platbu za zboží hotově (při osobním odběru v naší prodejně) nebo dobírkou (při zaslání prostřednictvím přepravní služby PPL). Vyplněním objednávkového formuláře na stránkách www.granule-krmivo.cz dává kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivaci svých osobních údajů a archivaci informací o vzájemném obchodním styku.

Objednávku závazně potvrzuje prodávající na emailovou adresu uvedenou kupujícím při registraci. Zejména se jedná o kontrolu ceny objednávaného zboží a způsobu doručení. V ceně zboží není zahrnuto dopravné.

VYHLEDÁVÁNÍ

AKČNÍ SLEVY

Fitmin Mini Puppy
Fitmin Mini Puppy
3 kg za 0,- Kč